TOMÁŠŮV BLOG

neboli očima chlapa ve středním věku

Na velikosti záleží! Zjistěte, jak se mi podařilo výrazně zvětšit přirození za méně než 15 minut a to bez žádných „zázračných“ tabletek.

Header Image NA VÁŽNO

Jako singl jsem si užíval života plnými hrstmi do okamžiku, kdy jsem potkal ji. Kouzelné oči, sexy postava - ideál. Napadlo mě, že u takové holky si průměrnost nemůžu dovolit. Vizuálně mi nic nechybělo, ale chtěl jsem, aby první noc strávená se mnou utkvěla v její paměti na hodně dlouhou dobu. Ten večer jsem použil gel na zvětšení přirození... Výsledky byly f-e-n-o-m-e-n-á-l-n-í.

Upřímně řečeno, nikdy jsem nevěřil výrobkům na potenci, zvětšení atd. Nejdivnější, se kterým jsem se setkal, byla pumpička, nechápu, jak to můžou lidé používat? Proto, když jsem se rozhodl použít přípravek na zvětšení údu, rozhodl jsem se pro gel. Jevil se mi jako nejrozumnější a nejbezpečnější východisko. Nemýlil jsem se, gel vylepšil prokrvení mého přirození, díky čemuž jsem získal dalších 5 cm...! Můj úd byl tvrdý a velký, vraťme se ale na začátek.

Komplexy zmizely za méně než 15 minut

Vždy jsem měl lehké komplexy, i když můj úd nepatřil k nejmenším, nebyl jsem s jeho možnostmi úplně spokojený. Sice si vedl dobře, žádná holka si nestěžovala, ale věděl jsem, že v něm dříme větší potenciál. Ukázalo se, že od mnohahodinového sexu a super silné potence mě dělilo jen tak málo. Při hledání ideálního produktu na zvýšení sexuálních možností jsem narazil na gel Erogen X. Z popisu jsem se dozvěděl, že výrobek je 100% bezpečný a nevyvolává žádné vedlejší účinky, podráždění nebo vyrážku - což je velmi důležité. Abych se nezbláznil, rozhodl jsem se gel nejdříve vyzkoušet o „samotě“. Přistupoval jsem k tomu značně skepticky, protože moc nevěřím v rychlé a úžasné výsledky, ale rozhodl jsem se dát tomuto produktu šanci. Chtěl jsem si být výsledky 100% jistý, proto jsem změřil délku údu během erekce, bez použití gelu a po jeho použití. Výsledky byly neuvěřitelné! 5 cm navíc, jak je to možné?

Obří stimulace a 3x silnější prožitky

Přišel čas, kdy jsem konečně mohl vyzkoušet možnosti gelu v praxi. Musím přiznat, že jsem byl rozčílený, chtěl jsem na Simonu udělat co nejlepší dojem. Chtěl jsem se postarat, aby první noc se mnou byla jiná než všechny, které prožila. Už se znalostí možností Erogenu X jsem nanesl gel na přirození 15 minut před stykem, což způsobilo, že jsem byl v úplné pohotovosti už u předehry. Spokojenost Simony byla doslova vepsána do její tváře, věděl jsem, že jsem na ni udělal dojem, zbývalo mi jen udržet tento stav do samotného konce... ale konec byl v nedohlednu. Milovali jsme se celou noc s krátkými přestávkami na spánek, takový sexuální maraton jsem ještě nikdy nezažil. Simona se kroutila rozkoší a její hlasité výkřiky se nesly celým domem. Řekla mi, že je to poprvé, kdy prožila vícečetný orgasmus. Cítil jsem se naplněný, nejen, že dáma mého srdce se celá třásla rozkoší, já sám jsem prožil nejlepší sex v životě. Moje připravenost k souloži byla okamžitá, pokaždé, na její pokývnutí.

Velikost, o níž někteří mohou snít

Nebudu nic zapírat, vím, že za úspěch oné noci vděčím především Erogenu X. Simona je krásná, nesmírně sexy žena a jistě bych neměl větší problém s erekcí, přesto vím, že by ta noc nebyla tak opojná. Díky gelu byl můj penis tvrdý jako skála a styk se ukázal být ještě příjemnější. Dnes s veškerou rozvahou prohlašuji, že si neumím představit intimní styky bez Erogenu X. Zaprvé proto, že vím, jak rozčarovaná by moje partnerka byla, kdyby viděla mé mužství ne tak velké, jako když jsme se milovali poprvé. Za druhé proto, že díky tomuto přípravku dosahuji 3x většího potěšení, tak proč se toho vzdávat? Ještě jsem Simoně své tajemství neprozradil, myslím, že to zůstane mým sladkým tajemstvím, konec konců se počítají především výsledky, ne? A Erogen X zařídil, že:

 • narostlo moje libido a sebedůvěra
 • mám 3x silnější ztopoření
 • jsem připraven k dalším stykům, jednomu po druhém
 • 100% kontroluje erekci a ejakulaci

Zafixované výsledky a rychlá regenerace mužství

Další (která už?) přednost gelu je, že nemusíte používat další lubrikanty, úd je ideálně zvlhčený a připraven k akci. ;) Díky nemastnému složení ho můžete bez problému používat s různými erotickými hračkami, podle uvážení. Navíc se po každém použití gelu výsledek zafixovává, díky čemuž ho nemusíte používat pokaždé, když dochází k souloži. Obecně vám řeknu, že jsem už dlouho nebyl se zakoupením nějakého výrobku tak spokojený. Dnes, když přemýšlím o svých sexuálních výbojích, se cítím trochu hloupě, protože teprve teď vím, co dokážu. Díky Erogenu X jsem se stal milencem, o kterém může snít nejedna dívka a jedna má opravdové štěstí. ;) Proto, pokud si myslíš, že jsou tvoje sexuální dovednosti dostatečné a velikost přirození uspokojující, řeknu ti jedno - vždycky to může být lepší, vyzkoušej gel a přesvědč se na vlastní kůži.

Pro získání gelu klikni zde >>>

Komentáře

Počet komentářů: 764
 1. Wiki

  Měla jsem kluka, který měl možná 12 cm ve vzpřímeném stavu, nikdy jsem s ním neměla orgasmus. Je třeba říkat něco dalšího?

 2. Wiki

  používal to někdo? Mi po měsíci narostl teprve o 3 cm, nevím, jestli je to normální rychlost??

 3. Wiki

  normální rychlost je jaká? Všechno závisí na tvých predispozicích, výchozí velikosti atd. Ale pokud přijmeme, že máš 'nárůst' 3 cm po každém měsíci, je podle mého názoru výsledek super a nevím, co ještě hledáš...

 4. Wiki

  Já to používám tři týdny a mám 2,7 cm navíc. Takže je to podobné ;)

 5. Wiki

  Mi po prvním měsíce narostl jen o 2 cm, ale po celých třech měsících ho má celkem delší o 7,2 cm, tedy výsledky radím hodnotit po celé kúře!

 6. Wiki

  pravda je, že malý penis bohužel ani při těch největších choutkách a rafinovaných schopnostech milence nepřinese uspokojení... něco o tom vím

 7. Wiki

  dá se ten Erogen X koupit v nějaké lékárně nebo v obchodě v hradci?? prosím, za týden mám velmi důležité rande, nemohu čekat na balíček, radši bych to koupil v obchodě - ví někdo něco?

 8. Wiki

  ježiš chlape uvolni se... balíček dorazí i tak druhý den, takže v čem je problém? V lékárnách to nekoupíš, čti pořádně.

 9. Wiki

  @Ezop starý, já bych se tak netěšil, určitě nějaký podvod, jak vydělat na lidech pěkné prachy :D

 10. Wiki

  starý, to je blog... a myslíš, že kdyby to tak bylo, dovolili by ti napsat takový komentář?? zamysli se

 11. Wiki

  my s manželem na tomto poli rádi experimentujeme a otestovali jsme už spoustu prostředků na silnější erekci, větší penis atd. někdy jsou opravdu super výsledky a zážitky naprosto jiné, hlubší a tak intenzivní mmmm :D objednali jsme včera, dám vědět, jak se osvědčil :)

 12. Wiki

  mám mega malý penis (nějakých 10 cm při ztopoření :/), vždy jsem měl z tohoto důvodu komplexy, ale po posledním sexu se ženou, která přiznala, že „moc necítí“, se moje komplexy zvětšily o 1000 %... když mi ten gel nepomůže, tak už asi nic ;/

 13. Wiki

  mi nezáleží až tak na prodloužení jako na zesílení - s kolika dalšími cm v obvodu mohu počítat?

 14. Wiki

  já jsem měl po dvou měsících na obvodu o 3 cm více, teď otevírám třetí balení, možná ještě o něco naroste.

 15. Wiki

  no právě!! pamatujte si pánové, že ani 20centimetrový penis nezpůsobí orgasmus, pokud bude mít tloušťku sýrové tyčinky... pro mě musí být rozhodně silný a masivní :D myslím, že většina žen smýšlí podobně dokonce i když to neřeknou na hlas ;]

 16. Wiki

  já si naštěstí nemusím nic zvětšovat, ale kdybych měl problém, určitě bych dal přednost gelu, než nějakým pošahaným závažím natahujícím penis atd... chlapi mějte rozum ;p

 17. Wiki

  hej. Pomáhá ten gel taky s potencí? Nepohrdl bych centimetry navíc, ale záleží mi taky na posílení erekce a přemýšlím, jestli musím kupovat další přípravek na zlepšení sexuální výkonnosti. Předem děkuji za odpověď.

 18. Wiki

  v mém případě se sexuální výkonnost zlepšila výrazně. Určitě během soulože vydržím déle a obecně jsem připravený k akci, kdykoliv mám chuť :D takže u mě to zabral na potenci skvěle ale každý to může mít jinak ;)

 19. Wiki

  žádná ženská nechce mít v posteli měkouše, chlap musí být chlap a s pořádnou výbavičkou, to si drazí pánové zapamatujte

 20. Wiki

  právě jsem si to objednal, nemohu se dočkat kurýra:)

Přidat komentář:
Přidat